DESTEKLEYİCİ VE TEDAVİ

EDİCİ YAKLAŞIMLAR

dr haluk alan

DÜZENLEYİCİ TIP

AKupunktur TEDAVİSİ

Dr Haluk alan

beden ve ruh 

BİR BÜTÜNDÜR

dr haluk alan

Sitenin Yapım Amacı ve Yasal Uyarı

Sitenin Yapım Amacı ve Yasal Uyarı

Sitenin Yapım Amacı ve Yasal Uyarı

Bu site, akupunktur, tamamlayıcı tıp ve psikoloji üzerine almış olduğum eğitimlerin üstüme yüklediği sorumluluk çerçevesinde, halka yönelik sadece doğru bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer verilen bilgiler ve sorulan sorulara cevaplar, yerli ve yabancı çeşitli yayınlardan derlenerek kaleme alınmıştır. Kaynakçaları ilgili bölümlerde belirtilmiştir.

Bu site teşhis, tedavi, terapi ve reklam  amaçlı olmayıp, sorularınıza cevap niteliğinde ve sadece bilgilendirmeye yöneliktir. Sitedeki bilgilere bakarak okuyucuların kendileri ya da başkaları üzerinde uygulamada bulunmaları doğru bir davranış olmamakla birlikte; bu durum tamamen uygulayan kişileri bağlar, site yönetimine bir sorumluluk yüklemez. Tıbbi anlamda bir rahatsızlığınız olduğunda bu konudaki bir uzmana müracaatınız gerekir.

Site sayfalarımızda Akupunktur - Psikoloji ve Psikoterapilere yönelik bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu bölümlerde de yerli ve yabancı bir çok kaynaktan yararlanılmıştır. Kaynakçalarına ilgili bölümlerde ulaşabilirsiniz. Ayrıca, soru cevap bölümümüzde aklınıza takılan diğer sağlık sorunlarınıza da imkanlarım ölçüsünde cevap bulmaya çalışacağım. Verdiğim seminerlerin kısa özetleri ve ana başlıkları ile yayınlanan kitaplarımın konu başlıkları ve özetleri yine sitemizde yer alıyor. Daha önce çeşitli basın organlarında yayınlanan yazı dizileri ve makalelerimin bazılarını aktif link şeklinde bazılarını da direkt yazı halinde siteye aldım.

 Bu site ihtiyaç duyan herkese yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış bir bilgi köprüsüdür. Buradaki kitabî bilgilerin, kişileri aydınlatmanın dışında, uzaktan kumanda ile teşhislerini veya tedavilerini yapmak gibi ileri bir amacının olmadığı aşikardır. Bu yüzden buradan elde ettiğiniz bilgilerle, kendiniz veya bir başka kişi üzerinde herhangi bir uygulamaya gitmeniz doğru bir davranış olmayacaktır. Böyle bir davranış karşısında herhangi bir sorumluluğu üstlenmeyeceğimi ifade etmek isterim.

Bu sitenin tüm telif hakları; Dr. Haluk ALAN'a ait olup, (alıntılar dikkate alınmak kaydıyla) basılı yayın kapsamında yasal koruma altına alınmıştır.Bir başka yerde alıntı şeklinde kullanılması yada yayınlanabilmesi için; "http://drhalukalan.comhttp://aileterapileri.com , http://akupunkturtedavileri.com/  ve 0-532-480 36 81, 0 505 575 98 72"  ibarelerinin bulunması, web adreslerinin aktif link şeklinde verilmesi gerekmektedir. Aksi uygulamalarda yasal takip hakkımızın baki olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kullanıcılara saygıyla duyururuz.

Teşekkür

Sitenin hazırlığı aşamasında katkılarını esirgemeyen saygıdeğer meslektaşlarıma teşekkür ediyor, hem kaynakça hem de bir vefa borcunun ifası bakımından sitelerine burada bir link halinde yer vermek istiyorum.

http://www.drcakmak.com/

www.drakupunktur.com

http://www.aku-med.net/